skip to Main Content
+48 604 48 75 77 biuro@solarium-info.pl

Po czym poznamy dobre solarium?

 

Na co zwrócić uwagę i po czym poznać dobre solarium?

 1. Miłe powitanie
  Świadczy o tym jakie jest podejście personelu do klientów. Im lepsze pierwsze wrażenie, tym większa swoboda w nawiązaniu komunikacji w spółpracy w przyszłości.
 2. Profesjonalna rada, wskazówki
  Podczas pierwszego spotkania, osoba z personelu powinna przeprowadzić z Tobą wywiad, dotyczący obecnego stanu zdrowia , alergii oraz przyjmowanych leków.
 3. Długość seansu i wybór łóżka
  Profesjonalny personel według Twoich indywidualnych potrzeb pomoże Ci w doborze komfortowego łóżka, oraz biorąc pod uwagę fototyp Twojej skóry dobierze właściwą długość seansu, tak byś uzyskała oczekiwany efekt. To uchroni Cię przed ewentualnymi poparzeniem, bądź podrażnieniem skóry.
 4. Wybór kosmetyku
  Chodź wybór kosmetyku w ostateczności należy do Ciebie, ale również w tej kwestii radzimy skorzystać z porad profesjonalnej obsługi. Dobrze dobrany krem do opalania zabezpieczy Twoją skórę przed podrażnieniami i wysuszeniem, dodatkowo polepszą i wcmocnią efekty opalania.
 5. Czystość i higiena
  Dobre solarium to przede wszzystkim czyste solarium. Łóżka obowiązkowo po każdym opalaniu są myte i poddawane dokładnej dezynfekcji. Dodatkowo każda kabina posiada w swoim wyposażeniu takie akcesoria jak: ręczniki papierowe, kosmetyki do demakijażu, lustro, okularki do opalania, wieszaki na ubrania.
 6. Ciepłe pożegnanie
  Po zakończonym seansie, personel poczęstuje cię wodą oraz poradzi Ci jak pielęgnować skórę, aby piękna opalenizna długo cieszyła Twoje oko.

Do solarium spełniającego wszelkie wyżej wymienione normy z pewnością będziemy powracać, nie tylko dla pięknej opalenizny, ale również miłej i profesjonalnej obsługi.

Back To Top