skip to Main Content
+48 604 48 75 77 biuro@solarium-info.pl

Przyspieszacze i bronzery kontra samoopalacze

Ludzie w wielu kwestiach życia kierują się stereotypami, funkcjonują one również w sferze opalania. Większość ludzi stawia znak równości między przyspieszaczami, bronzerami i samoopalaczami. Czym właściwie się różnią?

Przyspieszacze i bronzery firmy ONYX

Są to kosmetyki przeznaczone wyłącznie do opalania na solarium. które wpomagają efekt pięknej i naturalnie wyglądającej opalenizny. Podstawową i znaczną cechą, która wyróżnia je od samooplaczy, jest to, że aby uzyskać efekt konieczne jest wystawienie skóry na promieniowanie UV. Zatem dopiero po zakończonej wizycie na solarium skóra zaczyna reagować. Dodatkowymi atutami wynikającymi z użycia tego rodzaju kosmetyków jest , nawilżenie i uelastycznienie naskórka, oraz zabezpieczenie przed ewentualnymi podrażnieniami.

Samooplacze

Grupa kosmetyków, które nakladamy w celu uzyskania brązowo-złocistego kolorytu skóry, bez naświetlania skóry na promeniowaniem UV. Samoopalacze jedynie imitują efekt opalenizny, i w żadnym stopniu nie wpływają na proces produkcji melaniny w organiźmie. Musimy pamiętać, że po nałożeniu takiego preparatu, nasza skóra w dalszym ciągu nie jest w żaden sposób zabezpieczona przed słońcem. Dlatego mimo wszystko dodatkowo zalecamy użycia kremu bądź balsamu z filtrem.

Back To Top