skip to Main Content
+48 604 48 75 77 biuro@solarium-info.pl

Zasady podczas pierwszej wizyty w solarium

Pierwsza wizyta w solarium może okazać się dla nas stresująca, tym bardziej jeśli nie posiadamy w tym temacie żadnej wiedzy. W naszym krótkim poradniku, znajdziesz podstawowe i najważniejsze zasady jakich należy przestrzegać podczas każdej wizyty w solarium.

  1. Najlepiej dzień przed wizytą w solarium lub tego samego dnia wykonaj dokładny peeling całego ciała, dzięki temu pozbędziesz się suchego naskórka, a Twoja opalenizna będzie jednolita i utrzyma się znacznie dłużej
  2. W dniu opalania lepiej zrezygnować z używania antyperspirantów i perfum – podczas opalania mogą doprowadzić do podrażnienia skóry lub alergii.
  3. Bardzo ważny jest dokładny demakijaż twarzy, dzięki niemu twarz będzie opalona równomiernie. Możesz  zrobić to w domu, bądź skorzystać z kosmetyków do demakijażu dostępnych w solarium.
  4. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, to warto o tym poinormować personel, który udzieli Ci odpowiedzi na wszelkie pojawiające się pytania.
  5.  Do opalanie używaj tylko specjalnych kosmetyków przeznaczonych do solarium (dostępne w każdym salonie).
  6. Zawsze nakładaj ochronne okularki.
  7. Po skończonym seansie przetrzyj łóżko ręcznikiem papierowym i zostaw po sobie porządek (świadczy to o Twojej kulturze osobistej).
  8. Pamiętaj o systematycznym nawilżeniu skóry. Pomoże to w utrzymaniu ładnej opalnizny.
  9.  Nie należy przekraczać zalecanego czasu pierwszego seansu.  Podczas kolejnej wizyty możesz go nieco wydłużyć. Maksymalny czas jednorazowego opalanie nie powienien przekraczać 15 minut, a przerwa między sesjami powinna wynosić od 24 do 48 godzin.
Back To Top